pieczątki
wizytówki
nadruk na płytach CD
kopifax logo
 
   
 
 

Zamów on-line

kropkaJAK ZAPŁACIĆ / OPIS PROCESU PŁATNOŚCI
 
1.
Po sprawdzeniu zawartości zamówienia dokonujemy wyceny i wysyłamy na podany przez klienta adres e-mail link do strony operatora płatności on-line "Transferuj.pl", gdzie klient może dokonać natychmiastowej płatności na nasze konto bankowe.

2.
Po wyborze kanału płatności klient zostaje przeniesiony na bezpieczną stronę Panelu transakcyjnego "Transferuj.pl", gdzie tworzona jest transakcja z parametrami przesłanymi przez sprzedawcę podczas przekierowania.
e-przelewy
W Panelu transakcyjnym wyświetlona zostaje graficzna instrukcja wykonania płatności wraz z odnośnikiem logowania do banku.
Po zalogowaniu, klient wykonuje przelew wewnętrzny zgodnie z instrukcją graficzną.
Po potwierdzeniu wykonania płatności, klient wylogowuje się z bankowości internetowej i powraca do Panelu transakcyjnego
e-transfery
Klient zostaje przeniesiony na stronę bankowości internetowej wybranego banku.
Po zalogowaniu wyświetlane są informacje dotyczące wykonywanego przelewu oraz prośba o jego potwierdzenie.
Po potwierdzeniu wykonania płatności, klient zostaje wylogowany z bankowości internetowej i przeniesiony z powrotem do Panelu transakcyjnego.

3.
Jeśli transakcja jest poprawna, Transferuj.pl wysyła natychmiast powiadomienia: e-mailowe do klienta oraz sprzedawcy, a także niejawne na ustalony przez sprzedawcę adres URL.

4.
Więcej informacji na temat możliwości dokonania płatności on-line można uzyskać na stronie operatora płatności www.transferuj.pl lub w naszej firmie pod nr tel. 42 6360604 / 42 6371922 / 601 240 767 / 601 374 422

 

cofnij  


Powrót na górę strony »

 
 

pozdrawiamy,
Kopifax